VPS'e Geçiş

VPS çok pahalı gibi görünse de, bu hizmeti çok ucuza ve kaliteli olarak verenlerde var. time4vps.eu bu konuda uzman. Nasıl geçerim diye merak etmeyin aşağıdaki referans linkimize tıklayın ve aylık 3 euroya VPS nizi alın ve bizimle iletişime geçin size VPS e geçinizde ücretsiz yardım edelim.

Aylık 4 EURO dur eğer 3 aylık alırsanız aşağıdaki gibi 12 Euro civarındadır. Burda avantajınız şu istediğiniz kadar site açabilirsiniz VPS inizde. Tabi CPANEL/WHM gibi bir panele de ihtyacınız olacak o konuda da Vestacp size bu imkanı ücretsiz olarak sunmaktaıdr. Yani aylık 15 tl ödeyeceksinizki (bu zamlı hali normalda 1 euroydu.) istediğiniz kadar site açacağınızı düşünürseniz çokta pahalı değil.

Detaylı bilgi için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. yazabilir veya 0850 840 60 28 ide araybilirsiniz.

 

Satın almak için aşağıdaki reklama tıklayınız ve satın aldıktan sonra bize ulaşınız (aşağıdaki lintkten tıklayarak aldığınızda bizde küçük oranda bir komisyon kazanıyoruz ve bunun karşılığında size ücretsiz destek veriyoruz.)

 


Yazdır